ÁLLÁSHIRDETÉS - VEVŐSZOLGÁLATI, ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Budapest IX. kerületében lévő Silwell Kft. nemzetközi cégcsoport tagjaként, igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagykereskedelmi és végfelhasználói-, valamint külföldi partnerei részére. Eredményeinknek köszönhetően vállalatunk a magyar piac egyik elismert szereplője. Bővülő csapatunkba keresünk Vevőszolgálati - Ügyfélkapcsolati munkakörbe új munkatársat.

FELADATOK:

⦁ a cég profiljába tartozó termékek és szolgáltatások magas szintű ismerete mellett, meglévő és új vevőkör részére tanácsadás,
⦁ rendelésfelvétel telefonon, e- mailben vagy személyesen,
⦁ vevői rendelési folyamatokban való aktív közreműködés (visszaigazolások, szállítólevelek, számlák megírása vállalatirányitási rendszerben)
⦁ árajánlatok készítése,
⦁ reklamációkezelés,
⦁ ügyfelek új igényeinek feltérképezése,
⦁ export folyamatok bonyolítása,
⦁ házipénztár kezelés.

KÖVETELMÉNYEK:

⦁ szakirányú tanulmányok vagy értékesítési, ügyfélszolgálati területen min. 3 éves szakmai tapasztalat,
⦁ felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel és MS Office),
⦁ üzleti levelezésben angol nyelv használata.

ELŐNY:

⦁ tárgyalóképes angol nyelvtudás,
⦁ SAP Business One használatban jártasság,
⦁ honlap és webáruház kezelési tapasztalat,
⦁ marketing ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

⦁ biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség,
⦁ szakmai képzések, fejlődési- és előrelépési lehetőség,
⦁ premizálási rendszer,
⦁ fiatal, barátságos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetésével a hr@silwell.hu e-mail címre.

Cégünkről a www.silwell.hu weboldalon tájékozódhat.