ÁLLÁSHIRDETÉS - RAKTÁROS / ÁRUSZÁLLÍTÓ

Álláshirdetés .pdf letöltése

A Silwell Kft. nemzetközi cégcsoport tagjaként, igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagy- és kiskereskedelmi partnerei részére. Eredményeinknek köszönhetően vállaltunk a magyar piac egyik elismert szereplője. Bővülő csapatunkba keresünk új munkatársakat.

AMIT KÍNÁLUNK:

 - biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
 - versenyképes bérezés, cafetéria rendszer
 - szakmai fejlődési lehetőség
 - munkaruha
 - barátságos légkör, modern környezet (temperált raktár, öltoző, zuhanyzó, ebédlő)
 - ingyenes parkolási lehetőség, biciklitároló
 - tömegközlekedéssel jól megközelíthető telephely
 - ösztöndíjas továbbképzési lehetőség

AMIT CSERÉBE VÁRUNK:

 - legalább középfokú végzettség
 - minimum 2 éves szakmai gyakorlat
 - B kategóriás jogosítvány
 - önálló, felelősségteljes munkavégzés
 - vevőcentrikus szemléletmód
 - leinformálható referencia

ELŐNY:

 - műszaki, szakirányú végzettség
 - logisztikai tapasztalat, referencia
 - raktárkezlői programok ismerete
 - budapesti helyismeret

FELADATOK:

 - komissiózás, árukiadás, anyagmozgatás
 - helyettesítés esetén árukiszállítás 3,5t teherautóval
 - leltározás

CÍMÜNK:

1097 Budapest, Gyáli út 37/a

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat a bérigényed feltüntetésével a hr@silwell.hu e-mail címünkre.