ÁLLÁSHIRDETÉS - BESZERZÉSI ASSZISZTENS

A Silwell Kft. nemzetközi cégcsoport tagjaként, igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagy- és kiskereskedelmi partnerei részére. Eredményeinknek köszönhetően vállaltunk a magyar piac egyik elismert szereplője. Bővülő csapatunkba keresünk új munkatársat.

AMIT KÍNÁLUNK:

 - biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
 - versenyképes bérezés
 - képzések, szakmai fejlődési lehetőség
 - cafetéria rendszer
 - barátságos légkör
 - ingyenes parkolási lehetőség, biciklitároló
 - tömegközlekedéssel jól megközelíthető telephely

AMIT CSERÉBE VÁRUNK:

 - középfokú végzettség vagy szakirányú tanulmányok, legalább 4 éves szakmai tapasztalat
 - legalább középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
 - felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office termékcsalád)
 - ERP programok ismerete
 - precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
 - leinformálható referencia

FELADATOK:

 - külföldi és hazai beszállítóinkkal magyar és angol nyelvű üzleti kapcsolattartás, levelezés
 - árajánlatkérések feldolgozása
 - készletek figyelése és kezelése, évszakoknak megfelelő készlettervezés
 - árurendelések összeállítása, beszállítások ütemezése
 - vevőszolgálat igényeinek nyomonkövetése
 - megrendelt áruk hazai és külföldi fuvarszervezése, CMR, EKÁER rendszer ismerete
 - SAP cikklista karbantartása

ELŐNY:

 - szakmai tapasztalat
 - SAP B. ONE ismerete
 - szakmai angol nyelvtudás

CÍMÜNK:

1097 Budapest, Gyáli út 37/a

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a bérigényed feltüntetésével a hr@silwell.hu e-mail címünkre.

Álláshirdetés .pdf letöltése